IFM Elektronik
Emko Elektronik
Mobil Makinalar için Sistemler
Temel kontrol sistemleri
ecomatmobile Basic kontrol sistemi, modüler bir tasarıma sahiptir kurulumu ve kullanımı kolay ve maliyeti optimize edilmiştir. Saf kontrol fonksiyonlarının yanısıra, kablolama ve koruma için çözümler sunmaktadır. Buna ek olarak, sistem mesajlarının görüntülenmesi için bir grafik görüntüleme modülü ve basit gösterge ekranları sağlar.
Seçim Tablosu Yeni Ürünler
Mobil denetleyiciler
ecomatmobile kontrol sistemi platformu: Güçlü denetleyici.
Seçim Tablosu Yeni Ürünler
I/O modülleri
Çevresel Giriş/Çıkış modülleri CANopen ağlarında kullanılır. Sinyallerin üretildiği yerlere monte edilerek kablolamayı oldukça azaltırlar.
Seçim Tablosu
Diyalog modülleri / göstergeler
Grafik özellikleri olan göstergeler, IEC 61131' e göre serbest programlama ve çeşitli arayüzler Diyalog Modüllerinin özellikleridir.
Seçim Tablosu
Kameralar
Günümüzde kullanıcılar hemen her mobil araçta, görsel makine bilgisi için gösterge kullanmaktadırlar. Aynı zamanda kamera sistemleri ile de çalışma bölgelerinin izlenmesi yapılmaktadır. Bu ihtiyaçların paralelinde, yeni kamera sistemi serimiz O2M doğmuştur. Sınır koşullarına uyum gösterebilecek sağlam yapıda tasarlanmıştır.
Seçim Tablosu
Teşhis ve servis birimleri
Teşhise yönelik veri bulma - güçlü ve düşük fiyatlı bir uzaktan bakım ve izleme kavramı için başlangıçtır.
Seçim Tablosu
Sinyal dönüştürücüler
Özel uygulamalar için sağlanan çözümler. Sinyal dönüştürücüler sensör ve tahrik birimlerinin sinyallerini, denetleyici veya CANopen modüller için giriş ve çıkış sinyallerini uygun hale getirir.
Seçim Tablosu
Sensörler
Hareketli 'mobil' uygulamalar için CAN-bus uyumlu ya da analog eğim sensörlerinden indüktif yaklaşım anahtarları ve basınç sensörlerine kadar.
Seçim Tablosu
Keremoglu Is Mrk. 1004 Sk. No:5/C 35110 Yenisehir - Izmir Tel: 0 232 433 83 93 - 433 27 43 Faks: 0 232 433 27 43