Basınç sensörleri

Basınç sensörleri, seramik ölçüm hücreli

İşletme bağlantısı en uygun şekle getirilmiş, aşırı basınçlara dayanıklı olarak tasarlanmış seramik ölçü hücreli basınç sensörleri -1 den 600 bar a kadar ölçme aralığındadır. Bu sensörler mekanik tesirlere karşı son derece dayanıklı ve tamamen aşınmasız veya malzeme yorgunluğu olmadan çalışır. Sonuçta uzun süre kararlı güvenli çalışmayı garantiler ve 100 milyondan fazla basınç çevriminde dahi çalışması güvenli ve ölçümleri güvenilirdir.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Basınç sensörleri, paslanmaz çelik ölçüm hücreli

Paslanmaz çelik diyafram üzerinde ince-film tel teknolojili öçme hücreli ürünler küçük boyutlu ve sağlam tasarımları ile mükemmeldir. Herhangi bir conta kullanılmadan kaynaklanan ölçme hücresi yüksek derecede güvenliği garanti eder. Patlama basınçları üç ile otuz kat daha büyüktür, ürünlerin seçilen ölçme aralıkları güvenilirdir, ve paslanmaz çelik ölçme hücreli ifm sensörlerin yüksek şok ve vibrasyon dayanımları maksimum çalışma güvenliğini sağlar.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Silikon ölçü hücreli basınç sensörleri

Piezoresistif silikon ölçme hücreli birimler, doğruluğu konusunda neredeyse, şimdiye kadar seramik ölçü hücresi kullanılan sensörler gibidir. Bunların yapıları ikinci bir basınç ölçü hücresi bağlanmasına gerek kalmadan diferansiyel basınç ölçümlerine izin verir.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Sistem çözümleri

Ayrıca geniş yelpazadeki basınç sensörlerinin yanında ifm özel ve güvenilir sistem çözümleri de sağlıyor. Özel birimler bizim test edilmiş ve denenmiş basınç sensörlerimizi esas alır, çoğu uygulamalarda kullanıma elverişlidir. Kullanılan PC tabanlı haberleşme ve yazılım çözümleri, ifm basınç sensörlerini rahat kullanıma elverişli hale getirir.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Daldırılabilir basınç transmiterleri

Hidrostatik seviye ölçümü için geleneksel basınç sensörlerine ek olarak, ifm şimdi de seviye ölçümü için daldırılabilir basınç sensörlerini öneriyor. Bu yeni tasarım sayesinde daha çok uygulama yapmak mümkün olacak, örneğin: depo, tank, kuyu, akarsu, sondaj kuyuları ve atık su arıtma tesislerinde seviye ölçümü. Yüksek doğruluk ve uzun zaman kararlılığı bu uygulamalarda sürekli çalışmasını garanti eder. Daldırılabilir basınç transmiterinin ortam ile temas halindeki bütün bileşenleri yüksek kaliteli (320S31) paslanmaz çelikten yapılmıştır.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist
Keremoglu Is Mrk. 1004 Sk. No:5/C 35110 Yenisehir - Izmir Tel: 0 232 433 83 93 - 433 27 43 Faks: 0 232 433 27 43