Vana ve vana aktüatörleri için geri bildirim sistemleri

Sensörler

Mevcut ürün çeşitleri, çeyrek dönüşlü vanalardan pozisyon geri beslemesi alan sensörleri, selonoid vanalara entegre bağlantılı sensörleri, AS- i ağına direk bağlanan sensörleri , çizgisel vanalarda sürekli durum algılamanın yanısıra patlayıcı ortamlar için özel sensörleri kapsamaktadır.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Vana sensörleri için aksesuarlar

Çiftli sensörler için hedef diskler çeyrek turlu tahrik biriminin mili üzerine doğrudan monte edilirler. . Mil VDI/VDE 3845 e uygun olmalıdır. Yuvarlak disk üzerinde çiftli IND sensör veya Tx geribesleme biriminin algılaması için farklı yükseklikte 90° açı ile konumlanmış iki hedef vardır.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Namur Sensörler için 94/9/EG (ATEX) e uygun anahtarlama amfikatörleri

NAMUR anahtarlama amfikatörleri sensör sinyalini kontrol ve çıkış şeklinde değerlendirir. Bunlar bütün ATEX direktiflerini karşılarlar. Anahtarlama amfikatörlerinin röle, aktif transirtör ve gerilimsiz optokuplör çıkışlı çeşitleri mevcuttur. Kontrol devreleri Ex II (1) GD [EEx ia] IIC onayına sahiptir. Amfikatörler DIN EN 60947-5-6 e uygun NAMUR sensörlere ve mekanik anahtarlara bağlanacak şekilde tasarlanmıştır. Bunlar esas olan güvenli devreler için besleme gerilimini sağlarlar.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist
Keremoglu Is Mrk. 1004 Sk. No:5/C 35110 Yenisehir - Izmir Tel: 0 232 433 83 93 - 433 27 43 Faks: 0 232 433 27 43