IFM Elektronik
Emko Elektronik
Endüstiyel Haberleşme
AS-i arayüzü kontrolörleri / ağ geçitleri
AS-i denetleyici ve ağ geçitlerinin AS-i master işlevi vardır ve bu nedenle AS-i ağlarının temel bir parçasıdır. Bu bileşenler genellikle bir kontrol kabininde bulunur ve veri iletişimi sağlamaktadır. Geniş ürün yelpazesi, farklı uygulamalar için uygunluk sağlar. Entegre CoDeSys ile programlanabilen PLC ayrıca AS-i denetleyicilerin ek veya bağımsız kontrol sistemi olarak kullanılabilmesini sağlar.
Ürün Seçimi
Seçim Tablosu Yeni Ürünler
AS-i arayüzü güç kaynakları / topraklama hatası monitörleri
AS-i sistemi haberleşme ile AS-i modüllerin ve bağlı giriş ve (kısmen) çıkışların gerilim beslemesi için özel AS-i güç kaynağına ihtiyaç duyar. Bunlar endüstriyel ortamlarda, özellikle girişime duyarsız haberleşme için uygun olan topraklanmamış bir gerilim sağlar. Toprak hatası izleme sayesinde kurulumda topraklama sorunları izlenebilir.
Ürün Seçimi
Seçim Tablosu Yeni Ürünler
AS-i arayüzü I / O modülleri
The I/O modules are decentralised input and output modules of the AS-i interface for the connection of your digital and analogue inputs and outputs. Different applications have various requirements on the I/O modules regarding protection rating, resistance and materials used. The product range covers PCB solutions, control cabinet modules and I/O modules with protection rating IP69K.
Ürün Seçimi
Seçim Tablosu Yeni Ürünler
Pnömatik için AS-i arayüzlü AirBox
The AS-i AirBoxes are compact pneumatic valves, complemented by digital feedback inputs. They are integrated in a ClassicLine housing and are compatible in terms of space and mounting. The AS-i connection is carried out via the common flat cable or round cable lower parts. 3/2-way, 4/2-way, 5/2-way and 5/3-way valves are available.
Ürün Seçimi Uygulamalar
Seçim Tablosu
AS-i arayüzlü sensörler
Akıllı AS-i sensörlerinde 'bus' ağ bağlantısı bütünleşiktir. Sarı kabloya doğrudan bağlanabilirler. Sensör verisinin yanında AS arayüzü üzerinden ileriye dönük tespitsel veri alınabilir ve bu düşük bedelle değerlendirilmek üzere iletilebilir.
Ürün Seçimi
Seçim Tablosu
Vana ve vana aktüatörler için AS-i arayüz aygıtları
Pnömatik (havalı) çeyrek dönüşlü harekete geçiriciler (actuator) için vana kontrolleri çoğu çeyrek dönüşlü aktüatörlere standart mekanik arayüzle doğrudan yerleştirilebilir. Durum geribildirimi için iki indüktif sensör (metale duyarlı algılayıcı), pilot vana için bir ya da iki çıkış, ve AS-i 'slave' içermektedir.
Uygulamalar
Seçim Tablosu
AS-i arayüzü genişletme
AS-i kablolarını uzatmak için çeşitli yollar vardır. Belirtilmiş yüz metre olağan üstü durumlarda altıyüz metreye kadar uzatılabilir.
Ürün Seçimi
Seçim Tablosu
İş Güvenliği için AS-i arayüzü
Sofistike AS-i teknolojisi ve genişletilmiş tanı olasılıkları yüksek güvenilirlik ve makine çalışma zamanı sağlar. "Safety at Work" ("İş Güvenliği") emniyetle ilgili bileşenleri ile AS-arabiriminin uzantısıdır. Güvenlik bileşenleri EN 954-1 'e göre 4, IEC 61508 'e göre SIL 3 ve EN ISO 13849 - 1 / PL e 'ye kadar en yüksek kontrol kategorisine sahiptir ve AS-i 'ye bağlanabilir.
Ürün Seçimi
Seçim Tablosu
Fieldbus bileşenleri
ifm electronic AS-i ağ geçitleri Profibus, Profinet, Ethernet/ IP, DeviceNet, EtherCAT ve CANopen gibi endüstriyel ağ sistemleri için çözümler sunar. Ağ geçitleri endüstriyel ağ sisteminin bağımlı birimi (slave) gibi işlev görür ve AS-I arayüzü bilgi otoyolu için akıllı bir besleme hattı olarak kullanılır.
Seçim Tablosu
IO-Link bileşenleri
IO-Link üreticiden ve saha haberleşme sisteminden bağımsız, bir kontrol sistemi ile sensör ve tahrik elemanı gibi IO-Link uyumlu cihazlar arasında kullanıcı I/O verileri ve parametre veri alışverişi yapan, teşhis yetenekleride olabilen bir standarttır. AS-I arayüzü / IO-Link ağ geçidi IO-Link işlevselliğinin AS-I arayüzünde kullanımını sağlar.
Seçim Tablosu Yeni Ürünler
Keremoglu Is Mrk. 1004 Sk. No:5/C 35110 Yenisehir - Izmir Tel: 0 232 433 83 93 - 433 27 43 Faks: 0 232 433 27 43