IFM Elektronik
Emko Elektronik
Endüstriyel Görüntüleme
Görüntü sensörleri
Endüstriyel olarak uyumlu sağlam bir muhafaza içerisinde entegre aydınlatma ve değerlendirme ile bağımsız bir ünite. Var/yok durumu, tam olup olmama durumu, pozisyon, kalite kontrol ve sıralama işlerini izleme için gerekli elektronik göz.
Uygulamalar
Seçim Tablosu Yeni Ürünler
3D sensörler
efector pmd 3d, cisimleri bir bakişta üç boyutlu olarak değerlendirebilen ilk endüstriyel 3 boyut sensörüdür. Bu çip matrisinin her pikselinin nesneye olan uzaklığı değerlendirir. Nesnenin görüntüsü, çip matrisi ve ilgili mesafe değerlerine karşılık bir 3 boyutlu görüntüdür. Entegre değerlendirme nesnenin ya da görüntünün koşulları ile hacmi, mesafesi veya üç boyutlu olarak seviye tespiti gibi ayrıntılı bir değerlendirme sağlar.
Seçim Tablosu Yeni Ürünler
3D kameralar
pmd 3d, kamera görüntülerin ve nesnelerin uzaysal boyutlarını bir bakışta algılar. Lazer tarayıcıların aksine hareketli parçalar içermez ve bu nedenle sağlam ve aşınmasızdır. Çalışma prensibi 3D sensörü için aynıdır. 3 boyutlu mesafe görüntüsünün yanı sıra kamera sahnenin gri bir görüntüsünü sağlar. Bu görüntülerin birleşimi bir yazılım geliştirme kiti ile uygulamaya özel görevleri özgürce programlama imkanı sunuyor.
Seçim Tablosu
Aydınlatma
Kesin bir siluet oluşturmak için çok ince arka ışıklar. Kırmızı ışık ya da kızılötesi ışık çeşitleri mevcuttur. Sürekli çalışma veya darbeli modda 4 kat ışık şiddeti vardır.
Seçim Tablosu
Keremoglu Is Mrk. 1004 Sk. No:5/C 35110 Yenisehir - Izmir Tel: 0 232 433 83 93 - 433 27 43 Faks: 0 232 433 27 43