Vakum sensörleri

Seramik ölçü hücreli vakum sensörleri

İşletme bağlantısı en uygun şekle getirilmiş, aşırı basınçlara dayanıklı olarak tasarlanmış seramik ölçü hücreli basınç sensörleri -1 den 600 bar a kadar ölçme aralığındadır. Bu sensörler mekanik tesirlere karşı son derece dayanıklı ve tamamen aşınmasız veya malzeme yorgunluğu olmadan çalışır. Sonuçta uzun süre kararlı güvenli çalışmayı garantiler ve 100 milyondan fazla basınç çevriminde dahi çalışması güvenli ve ölçümleri güvenilirdir.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Silikon ölçme hücreli vakum sensörleri

Piezoresistif silikon ölçme hücreli birimler, doğruluğu konusunda neredeyse, şimdiye kadar seramik ölçü hücresi kullanılan sensörler gibidir. Bunların yapıları ikinci bir basınç ölçü hücresi bağlanmasına gerek kalmadan diferansiyel basınç ölçümlerine izin verir.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Sistem çözümleri

Ayrıca geniş yelpazadeki basınç sensörlerinin yanında ifm özel ve güvenilir sistem çözümleri de sağlıyor. Özel birimler bizim test edilmiş ve denenmiş basınç sensörlerimizi esas alır, çoğu uygulamalarda kullanıma elverişlidir. Kullanılan PC tabanlı haberleşme ve yazılım çözümleri, ifm basınç sensörlerini rahat kullanıma elverişli hale getirir.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist
Keremoglu Is Mrk. 1004 Sk. No:5/C 35110 Yenisehir - Izmir Tel: 0 232 433 83 93 - 433 27 43 Faks: 0 232 433 27 43