Sıcaklık sensörleri

Pt 100 / Pt 1000 Sıcaklık sensörleri

Sıcaklık sensörleri kadar farklı sayıda tasarım özelliğini içinde bulunduran başka sensör yoktur. Farklı sıcaklık aralıkları, kurulum derinlikleri, çevresel durumlar, maddeler vs. çok çeşitli sıcaklık sensörlerinin seçimini gerektirir.
İster sonda(probe) tipi (TT, TM) ya da kablolu tip(TS), katılar, akışkanlar ya da gazlar, borular ya da tanklar, sanayi ya da hijyenik uygulamalarda ifm electronic, neredeyse bütün uygulamalar için uygun bir sıcaklık sensörü sunmaktadır.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Sıcaklık sensörleri için amplifikatör

Sıcaklık algılamak bir iştir ? sıcaklığı değerlendirmek ve olası standart sinyali üretmek (örn. 4...20 mA) veya anahtarlama sinyali başka bir iştir.
TR tip kontrol monitörleri farklı sıcaklık aralıklarında farklı analog sinyal ve anahtarlama sinyal kombinasyonları ile net bir şekilde görülebilen LED göstergeye olanak sağlıyor.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Sıcaklık transmiteri

Eğer yerel sıcaklık göstergesi telep edilmiyorsa, sıcaklık aktarıcılar sıkça kullanılır. ifm electronic cevap süresi mükemmel ürünler sağlıyor (TA serisi) bunlar standart çıkış sinyalleri veya eklenen AS-i arayüzünden birine sahiptir.
Hijyenik uygulamalarda ferdi hata izlemeli ve kalibrasyon gerekmeyen TAD serisi sıcaklık ileticiler mükemmel bir seçimdir.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Anahtarlama noktası ayarlanabilir sensör

El ile ayarlanabilen ilk sıcaklık anahtarları, mükemmel cevap verme süresine sahip ve kompakt gövdelidir. Anahtarlama noktası iki tane ayar halkası ile ayarlanır, sistem sıcaklığı olmadan dahi ayar uygulanabilir. Makanik kilidi anahtarlama noktasının istenmeyen bozulmalarını engeller.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Sıcaklık monitörleri

Çoğu uygulamalarda sensör üzerinde yerel bir gösterge talep edilir. Sensörün ürettiği anahtarlama ve analog sinyaller üst seviye kotrol sistemi tarafından değerlendirilir.
Küçük yapılı TN tip sensörlerin cevap süresi farkedilebilir mükemmelliktedir, uyarlanabilir işletme bağlantısı yüksek basınçlara karşı dayanıklıdır.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist
Keremoglu Is Mrk. 1004 Sk. No:5/C 35110 Yenisehir - Izmir Tel: 0 232 433 83 93 - 433 27 43 Faks: 0 232 433 27 43