IFM Elektronik
Emko Elektronik
Durum İzleme Sistemleri
Titreşim izleme sistemleri
efector octavis kolayca uygulanabilen titreşim izleme sistemidir, titreşim verilerini algılar ve doğrudan makine üzerinde otomatik olarak makine arıza teşhisi yapar. Makine durumunu PLC ve SCADA sistemlerine iletilir. Uyumluluk, modülerlik ve taşınabilir yapılandırma, modern makine izlenmesi için temel gereksinimleri yerine getirmektedir.
Seçim Tablosu Yeni Ürünler
Basınçlı hava tüketimi ölçüm sistemleri
efector metris basınçlı havanın tüketimi ölçmek için kullanılır.Yüksek ölçüm dinamikleri ile birlikte, yüksek ölçüm doğruluğunu ve hızlı bir tepki süresi sonucu kaçağı algılamadan operasyonel tüketim ölçümüne kadar uygulama alanına sahiptir. Debi ve sıcaklık için ölçülen değerleri sağlayan pek çok olanak işlem veya kontrol sistemleri için neredeyse evrensel bir bağlantı sağlar.
Seçim Tablosu
Su debisi ölçüm sistemleri
Su tüketimini azaltmaya yönelik çalışmalarda mevcut tüketim bilgisine ihtiyaç vardır. Manyetik-indüktif veya ultrasonik hacimsel akış sensörleri gibi ölçüm sistemleri aynı zamanda kompakt tasarımları sayesinde içme suyu devrelerindeki uygulamalar için de kullanılabilir. İçme suyu temininde kullanım için uygun malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Debi ve sıcaklık için ölçülen değerleri sağlayan değişik çıkılşar pek çok işlem veya kontrol sistemi için neredeyse evrensel bir bağlantı sağlar.
Seçim Tablosu
Yağ kalitesi izleme sistemleri
Yağlayıcılar ve yağlarda çok yüksek su içeriğinin erken tespit edilebilmesi faydalıdır, ortamdaki bağıl nemi sürekli izlemek için kullanılan bir sensördür.
Seçim Tablosu
Keremoglu Is Mrk. 1004 Sk. No:5/C 35110 Yenisehir - Izmir Tel: 0 232 433 83 93 - 433 27 43 Faks: 0 232 433 27 43