AS-i arayüzü genişletme

Repeater

Standart bir as-i ağında, toplam kablo uzunluğu 100 m olana kadar tekrarlayıcılara ihtiyaç yoktur. Tekrarlayıclar :
a) uzunluğu 100 m daha uzatmak için
b) birkaç hattı galvanik olarak ayırmak için
c) aşırı akım harcaması durumunda örneğin çok fazla yük
kullanılırlar
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Ağ sonlandırma

Bir AS-interface ağınnın sonu genellikle açıktır, örn. ağ sonlandırmasız çalıştırma. Dikkatsizli nedeniyle haberleşme kabloları sıkça yüz metreyi aşabilmektedir, bu yüzden haberleşme sinyalleri bozulabilmaktedir. AS-i ağ sonlandırıcı ile kablo üzerindeki yansımalar ortadan kaldırılabilir. Ağ sonlandırıcı kullanıldığında, ağ çoğunlukla 200 metreye kadar uzatılabilir.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

AS-i Tuner

AS-i (tuner) ayarlayıcısı 'bus' sonlandırıcısı gibi çalışır.'Bus' sonlandırıcısı, en iyi şekilde halihazırda bulunan ağa mikroişlemci yardımıyla ayarları değişken olabilecek bir şekilde uyumlu hale getirir. Bu ayarlama özelliği ağda bir değişiklik ya da genişletme yapılmak istendiğinde tekrarlanabilir.Topolojiye bağlı olarak 200 metre AS-i 'bus' iletişim ağı uzunluğuna erişilebilir.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

eAS-i Tester

eAS-i test cihazının en son sürümünde uyarıya yönelik anlık durumu teşhis eden 'trafik ışıkları' LED'leri(kırmızı/sarı/yeşil) bulunmaktadır. Kullanışlı bir biçimde paralel olarak sarı kabloya bağlanır. Birlikte verilen yazılımdaki hassas hataları, örneğin EMC tarafından oluşabilir, saptanabilir ve saklanabilir. Önleyici bakım amaçlı ayrıntılı bir ağ teşhisi sağlanabilir, 'Safety at Work' (işyerinde güvenlik) katılımcıları için de uygundur.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist
Keremoglu Is Mrk. 1004 Sk. No:5/C 35110 Yenisehir - Izmir Tel: 0 232 433 83 93 - 433 27 43 Faks: 0 232 433 27 43