Seviye sensörleri

Sürekli ölçüm

Devamlı seviye ölçümünde seviye sürekli ölçülüp, elektrik sinyaline dönüştürülür ve tanımlanır. Türüne göre birimler ya özgürce programlanabilir anahtarlama çıkışlarına sahiptir ya da daha sonra işlenmek üzere analog bir çıkış sağlarlar.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Noktasal seviye ölçümü

Sınır belirleme için tanımlanmış sınıra ulaşıldığı belirlenmiş ve elektriksel bir anahtarlama sinyaline dönüştürülmüştür. Mikroişlemcili teknoloji sayesinde kullanıcı düğmelere basarak sensörü maddelere göre ayarlayabilir. Yerleşik elektronikler anahtarlamanın ayarlanmış gerçek noktalarda tekrarlanmasını sağlar.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Namur Sensörler için 94/9/EG (ATEX) e uygun anahtarlama amfikatörleri

NAMUR anahtarlama amfikatörleri sensör sinyalini kontrol ve çıkış şeklinde değerlendirir. Bunlar bütün ATEX direktiflerini karşılarlar. Anahtarlama amfikatörlerinin röle, aktif transirtör ve gerilimsiz optokuplör çıkışlı çeşitleri mevcuttur. Kontrol devreleri Ex II (1) GD [EEx ia] IIC onayına sahiptir. Amfikatörler DIN EN 60947-5-6 e uygun NAMUR sensörlere ve mekanik anahtarlara bağlanacak şekilde tasarlanmıştır. Bunlar esas olan güvenli devreler için besleme gerilimini sağlarlar.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist
Keremoglu Is Mrk. 1004 Sk. No:5/C 35110 Yenisehir - Izmir Tel: 0 232 433 83 93 - 433 27 43 Faks: 0 232 433 27 43