IFM Elektronik
Emko Elektronik
Hareket Kontrolü için Sensörleri
Enkoderler
Enkoderler optik algılama kullanarak çalışırlar. Mil üzerine sağlam bir şekilde takılmış olan pals diski bu algılamayı garanti eder.
Ürün Seçimi
Seçim Tablosu
Dönme hızı sensörleri (Devir bekçisi)
Dönme hızı sensörlerinde dönme hızı algılama ve izleme tek bir ünitede entegre edilmiştir. Sensör kafası indüktif sensör ilkesine göre çalışır. Sensör makine üzerinde dönen bir metal yüzeyden hareketi algılar. Entegre değerlendirme bu bilgileri dönme hızı bilgisine dönüştürür. Ayarlanan minimum yada maksimum hız limiti aşıldığında düşük yada yüksek dönme hızı bilgisi, elektronik anahtarlama çıkışına çevirilir.
Seçim Tablosu
Eğim sensörleri
2-eksenli eğim sensörleri, dahili bir CANopen arayüzü ile mobil makinelerin seviye ve açısal pozisyonunun tespiti için kullanılır. Tipik uygulamalara örnek olarak platformlar veya mobil vinçlerde tesviye ve konum algılama verilebilir. Ayrıca ikili veya analog çıkışlı eğim sensörleri denetleyicilere veya I/O modüllerine doğrudan bağlanabilirler.
Seçim Tablosu
Pals değerlendirme sistemleri
Bu ürün ailesi analog ve dijital pals değerlendirme sitemleri içindedir; hız, kayma ve dönüş yönü, frekans-akım dönüştürücüler, sayıcılar ve dijital göstergelere ek olarak eşik röleleri ve standart analog sinyaller için göstergeler bu ürün ailesindedir.
Seçim Tablosu
Keremoglu Is Mrk. 1004 Sk. No:5/C 35110 Yenisehir - Izmir Tel: 0 232 433 83 93 - 433 27 43 Faks: 0 232 433 27 43