IFM Elektronik
Emko Elektronik
Proses Sensörleri
Basınç sensörleri
ifm değişik endüstriyel uygulamaların ihtiyaçlarını karşılamak için geniş yelpazede vakum ve basınç sensörleri sunuyor.
Ürün Seçimi
Seçim Tablosu Yeni Ürünler
Vakum sensörleri
ifm değişik endüstriyel uygulamalardaki gereksinimleri karşılamak için geniş yelpazede vakum sensörleri sunuyor.
Ürün Seçimi
Seçim Tablosu
Akış sensörleri / akış ölçerler
Uygun ölçüm yöntemleri ile çalışan sensörler gaz ve sıvıların akışını izlemek için kullanılabilir.
Ürün Seçimi
Seçim Tablosu Yeni Ürünler
Seviye sensörleri
Seviye ölçerler ortam içine doğrudan daldırılarak seviye farklılıklarını ölçer ve dışarıdan dolaylı olarak algılama yapar (Örneğin kapasitif sensörler ile tank duvarı arkasından doğrudan algılama).
Ürün Seçimi Uygulamalar
Seçim Tablosu Yeni Ürünler
Sıcaklık sensörleri
Otomasyon ve proses teknolojisinde, sıcaklığın izlenmesi ve kontrolü en önemli görevlerden biridir. Doğru sıcaklık çoğunlukla işlemin kalitesine ve verimliliğine etkieder. Tehlikeli durumlardan kaçınmak içini pek çok uygulamada sıcaklığın izlenmesi zorunlu olmaktadır.
Ürün Seçimi Uygulamalar
Seçim Tablosu Yeni Ürünler
Sinyal değerlendirme sistemleri
DC ve AC versiyon kontrol monitörleri akış sensörlerinin sinyallerini değerlendirir ve sonraki işlemler için bir dijital çıkış sinyali sağlar. Bunlara kablo kopması ve sıcaklık izleme fonksiyonları entegre edilmiştir. Tehlikeli bölgelerde kullanıma uygun versiyonları da mevcuttur.
Seçim Tablosu
Vana ve vana aktüatörleri için geri bildirim sistemleri
ifm electronic çeyrek turlu vanaların pozisyon geri besleme sinyali için bir gövde içine entegre iki indüktif sensör (IND tip) sunuyor. Tahrik miline talıkan hedef hedef disk üzerindeki 90° aralıkla takılı iki metal parça aktüatörün ("açık" veya "kapalı) pozisyonuna bağlı olarak IND nin alt veya üst sensörünü sönümler. Yükselen kollu vanaların pozisyon geri beslemesi için efector valvis kullanılır. isteğe bağlı olarak iki veya üç anahtarlama noktası 80 mm strok üzerinde buton ile ayarlanabilir. Çalışma mesafesi ölçümü vana mili üzerine monte edilmiş bir hedef ile 0.2 mm adımlarla yapılır. Bu indüktif sensör kullanarak çok kısa çalışma mesafesinin algılanmasına imkan sağlar.
Ürün Seçimi Uygulamalar
Seçim Tablosu
Keremoglu Is Mrk. 1004 Sk. No:5/C 35110 Yenisehir - Izmir Tel: 0 232 433 83 93 - 433 27 43 Faks: 0 232 433 27 43