AS-i arayüzü güç kaynakları / topraklama hatası monitörleri

24 V DC Güç kaynağı

Yüksek kaliteli 24V anahtarlamalı güç kaynaklarının performansı yaygın olan çeşitlerine göre çok daha iyidir. Bir fazlı veya üç fazlı, geniş aralıktaki giriş gerilimi sayesinde bütün dünyada kullanılabilir. Verimlilik derecesi % 92 ye kadar ulaştığından kontrol kabinlerindeki ısınması ihmal edilebilecek kadar küçüktür. Ürünler aşırı gerilim ve sürekli kısa devreye karşı korumalıdır.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

AS-i Güç kaynağı

Bütün AS-i güç kaynakları, yüksek derecede verimli birincil anahtarlamalı güç kaynaklarıdır. Sağlam DIN raya montajlı gövdesi sayesinde geniş panolara olduğu gibi yerel kutularada kolayca monte edilebilir. Birincil besleme gerilimi 24 V DC den 230 V AC ve 400 V AC üç faza kadar uzanmaktadır ve neticede yerel şartlara uyabilmektedir.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

Topraklama hatası izleme

Topraklama hatası ekranları AS-i şebekesi için zorunlu değildir. Fakat AS-i voltaj beslemeleri topraklamadan bağımsız PELV şebekeleri olduğundan topraklama hatası saptamak gerekli olabilir. Bu da çoğu zaman önemsizdir. Halbuki daha sonra oluşabilecek ikinci bir topraklama hatası sürekli elektriksel çıkış anahtarlaması yaptıran tehlikeli çarpraz hatalara sebep olabilmektedir. Oluşacak risk topyekün makine kavramının bir parçası olarak değerlendirilmelidir.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist

İzolasyon monitörü

Yalıtım hata ekranları topraklama hata ekranları gibi çalışır. Fakat, topraklama hata değerlendirmesi çok daha karmaşık bir biçimde yapılır. Öyle ki simetrik topraklama hataları da tespit edilip uyarılır. Bu iki potansiyel olmayan uyarı bağlantıları bir acil durum durdurma devresiyle bütünleştirilebilir ya da uyarı ışığını tetikleyebilir ya da dijital giriş üzerine kablolanabilir.
Table 'atlantik.ozellikkategori' doesn't exist
Keremoglu Is Mrk. 1004 Sk. No:5/C 35110 Yenisehir - Izmir Tel: 0 232 433 83 93 - 433 27 43 Faks: 0 232 433 27 43